Su Kaçağı Bulma İzmir

su kaçağı bulma Su Kaçağı Bulma  İzmir: Evinizde ve işyerinizde su kaçağımı var? Faturanız yüksek mi geliyor? Bu kaçağının yerini mi bulamıyorsunuz? Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz? Alt daireye su sızıntısımı var? ARTIK SORUN DEĞİL. Arayın biz gelelim. Gerekli su kaçak testlerini yapalım su kaçağınızın yerini bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit edip garantili olarak tamirini yapalım.
1989
 yılından bu yana
 sıhhi tesisat ve su kaçağı tespiti alanında faaliyet göstermektedir.

tuvalet tıkanıklığı açma Tuvalet Tıkanıklığı Açma: Banyo mutfak ve tuvaletlerinizde oluşşan tıkanmaları evinizin herhangi bir yerini kırmadan borularınıza zarara vermeden kameralı cihazlar ile tıkanıklığın yerini tespit ediyor ve boru açma robotlu sistemler ile tıkanıklığınızı açıyoruz, Artık tuvalet tıkanıklıkları,banyo tıkanıklıkları,mutfak borusu tıkanıklıkları,klozet tıkanıklıkları,sifon tıkanıklıkları,lavabo tıkanıklıkları kabusunuz olmasın, firmamız bünyesinde son sistem teknolojik cihazlar bulundurmakta ve tıkanıklıklarınıza anında müdehale etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

 • Su Kaçaklarını Noktasal olarak Tespit ediyor ve garantili olarak onarıyoruz
 • Kalorifer Su Kaçaklarını Noktasal olarak Tespit ediyor ve garantili olarak Tamir ediyoruz SUTES Kimyasalları ile Kırmadan garantili olarak onarıyoruz, laminantınızı sökmeye gerek kalmadan seramiklerinizi kırmadan kombi kaçaklarınızı onarıyoruz
 • Kombi Tesisatlarını Kalorifer Tesisatlarını, Peteklerinizi Temizleme Solüsyonları ile temizliyoruz, Koruyucu solüsyonlar ile tesisatın ızın kireçlenmesini önlüyoruz ve Tasarruf Solüsyonları ile Kombilerinizdeki suyun daha çabuk ısınmasını ve daha geç soğumasını sağlıyoruz.
 • ” Kısacası Sizlere Yakıttan Tasarruf  Sağlıyoruz “
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti 0532 130 35 45
Ev ve işyerlerindeki su kaçağı ve su sızıntısı gibi problemler zamanla binanıza zarar vermekte  binanızın kolon demirlerine ve beton aksamına zarar vermekte ve çürümeye yol açmaktadır. Binanızın geleceği açısından risk faktörü oluşturmaktadır, gelişen teknoloji cihazları; Ulturasonik Su kaçağı tespiti cihazı,Termal kamera sistemleri,duvar içi nem ölçme cihazları ve boru içi görüntüleme kamera sistemleri kullanarak su kaçaklarının yerini evinizin hiç bir yerini kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit ediyoruz. İşi bize yaptırsanızda yaptırmasanızda su kaçağını tespit ettiğimiz yeri lokal olarak açarak size gösteriyor isterseniz garantili olarak tamir ediyoruz.Duvarlarda oluşan su sızıntısı rutubetlenmeleride aynı yöntemler ile tespit ediyoruz.. Devamı…..
Kırmadan Robotka Tıkanıklık Açma 0532 130 35 45
tıkalı tuvalet açmaKameralı Robotlu Tuvalet Tıkanıklık Açma.
Tuvalet tıkanıklık açma şikayetlerinde tuvalet taşı tıkanıklığı,gider borusu tıkanıklığı söz konusudur. Burada uygulanacak olan müdahale ise kamera sistemli olabilecği gibi doğrudan gider borusuna müdahale edilerek, yeni baştan döşenmesi de olabilmektedir. Müşterinin tercihi ve ilgili binanın yapısına göre uygulanacak olan işlemler farklılık gösterebilmektedir.
Öncelikle kameralı sistemler ile tuvalet tıkanıklığına sebebiyet veren etkenleri gözle  görerek, hem tıkanıklığın açılması sonrasındaki bir doğru bir kullanımın sağlanması hem de tıkanıklığa neden olan etkenlerin daha iyi bir şekilde belirlenmesi sağlanabilir. Devamı…….
  
Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma 0532 130 35 45

tıkanıklık açma makinasıTıkanıklık gibi sorunlarınıda evinizi kırman kirletmeden son tekolojik kameralı  cihazlar ve makinalar ile görüntülemek,ve tıkanıklığı kırmadan açmak mümkün. Devamı..

 Su Kaçağı Tespiti 0532 130 35 45
 Su kaçağını günümüz teknolojisinde noktasal olarak tespit etmek yerini kırmadan belirleme,tamiri için kırmadan onarmak veya lokal olarak su kaçağının olduğu yeri kırıp onarmak mümkün.Devamı
 Noktasal Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır0532 130 35 45

Su Kaçağı izmir denildiği zaman evinizin her tarafının kırılıp dökülecegi aklınıza gelmesin, resimde gördüğünüz firmamız teknik usatasıdır tespit için sadece resimde gördüğünüz yer kadar lokal açıyoruz.Devamı..

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI 0532 130 35 45
İzmir Tesisat
Hızlı Servis Pratik Çözümler Sunar
Dr.Alpet Soylu Su Kaçak Tespiti,Doğa Kent Sitesi Seferihisar
MuratReis Otel Kırmadan STS Kimyasal ile Su Kaçak Onarımı Şeytan Sofrası Yolu Ayvalık
Çamlı Köşk Villaları,Su Kaçak ve Tespiti Tamiri Ayvalık
EUROPTEC CAM SAN.TİC.A.Ş. Su Kaçak Tespiti Denizli
STOROPACK AMBALAJ SANAYİİ Sebeke Hattı Su Kaçak Tespiti Menemen İzmir 
Simit Sarayı Su Kaçak Tespiti, Torbalı İzmir
F Tipi Ceza Evi Su Kaçak Tespiti İzmir
BALKAN SÜT Kameralı Görüntüleme Torbalı İzmir
Türk Hava Yolları Su Kaçak Tespiti İzmir
PEGASUS Hava Yolları Tıkanıklık Açma İzmir
Adnan Menderes Hava Limanı Su Kaçak Tespiti İzmir
Gümrükler Genel Müdürlüğü Su Kaçak Tespiti İzmir
Haraikalar Diyarı Ana Okulu Su  Kaçak Tespiti İzmir
Özdilek Lojmanları Su Kaçak Tespiti İzmir
Mustafa Nevzat İlaç San.Su Kaçak Tespiti İzmir
REXAM  Paketleme Fabrikası  Su kaçak Tespiti  Manisa
DOMİNOS Pizza Çigli Su Kaçak Tespit İzmir
ABALIOĞLU Yag Fabrikası  Yangın Hidrant Su Kaçak tespiti  Çiğli İzmir
Farilya Rezidans Su Kaçak Tespiti Bodrum
DOMİNOS Pizza Su Kaçak tespit Gaziemir
LCWAİKİKİ Buca Su Kaçak tespiti
Adil demir Sitesi Su kaçak Tespiti İzmir
Profesörler Sitesi su Kaçak tespit İzmir
Buca Koop Su,Kalorifer Su kaçak Tespiti
Adil Demir Sitesi Kombi Kimyasal Uygulama
CMS Cant Sanayi İzmir Su Kaçak Tespiti
Messina Restorant Kuşadası Su Kaçak Tespiti
Avukatlar Sitesi İzmir Su Kaçak tespiti
İzmir Öğretmen Evi Su Kaçak tespiti
DSİ Kız Öğrenci Yurdu İzmir Su kaçak tespiti
Karayolları Lojmanları Su Kaçak Tespiti
Optimum AVM Tesisat Yıkama Gaziemir İzmir
Starun AVM Tesisat Yıkama Gaziemir İzmir
KOTON Tesisat YıkamaOptimum AVM Gaziemir
MANGO-Tesisat Yıkama Optimum AVM İzmir
TOMY-Tesisat Yıkama Optimum AVM İzmir
KİĞLI-Tesisat Yıkama Optimum AVM İzmir
DERİMOND-Tesisat Yıkama Optimum AVM İzmir
Maça Kızı Otel Su Kaçak Tespiti ve Tamiri BODRUM
Dikili Konakları Su Kaçak Tespiti ve Tamiri Dikili İzmir
Gözde Sitesi  Su Kaçak tespiti ve Tamiri Özdere İzmir
KULÜP MORDOGAN  Su Kaçak Tespiti
BSS BORAY AŞ.Su Kaçak Tespiti Atatürk Organize Çiğli İzmir
İTO KENT Su Kaçak Tespiti Urla İzmir
Karşıyaka Pilastik Su Kaçakaçak Tespiti ve Tamiri
İzmir Optimum Kameralı Kanal görüntüleme
CMYK Kemalpaşa Su Kaçak Tespiti
Arkas Holding Yerden Isıtma Tesisat  Su Kaçağı Tespiti
Dr Tugrul Özcan Yerden Isıtma su kaçağı sutes kimyasalları ile kırmadan tamir
Kuşadası Marina Yangın Hidrant Hattı Su Kaçak tespiti
Kemalpaşa Zorlu İnşaat Kırmadan sutes kimyasalları ile kalorifer kaçağı tamiri
Çiçek inşaat Yerden ısıtma su kaçak tespiti
Peteklerin Dışı Temizlenebilirmi?05534604242
Geçen yıllarda sizlerden gelen yoğun istek üzerine peteklerin dış kısımları, yani bayanların temizlikte ulaşamadıkları peteklerin üst ızgara kısımları nasıl temizleyebiliriz diye araştırdıktan sonra peteklerin ulaşılamayan ızgara bölümlerini temizliyor,peteklerinizin içini temizlediğimiz gibi dışınıda temizliyoruz. Devamı.. 
Koku Tespiti Yapılabilirmi? 0532 130 35 45 
Evlerdeki istenmeyen koku tespiti günümüz şartlarında firmamız tarafından yapılabilmektedir, Firmamız bünyesinde bulunan koku tespit cihazları sayesinde banyonuzdan tuvaletinizden veya mutfağınızdan gelen istenmeyen kokuların sebeblerini geliş nedenlerini tespit ediyor sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Devamı..
 Evet iddia ediyoruz evinize geliyor gerekli su kaçak test işlemlerini yaptıktan sonra size biz bu su kaçağını kırmadan orarırız diyorsak, Sözümüzün arkasındayız ,içme suyu tesisatınız ve kalorifer tesisatındaki su kaçaklarını Kırmadan Dökmeden Boruları Sökmeden,kim ne derse desin garantili olarak onarırız. Devamı…..

Kanal Görüntüleme  Tıkanıklık Açma:

Tuvalet tıkanıklıkları,lavabo tıkanıklıkları,mutfak borusu ve mutfak evyesi tıkanıklıkları,Helataşı ve Klozet tıkanıklıkları bina pissu borusu tıkanıklıkları belli başlı sorun olmuş ve de olmaya devam etmektedir. Doğru teşhis  doğru uygulama yapmadığınız zaman istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Firmamız Genel olarak pissu borularındaki tıkanıklıkları motorlu robotlu kanal açma makinaları ile evinizi kırmadan  açıyor ve kameralı sistemler ile görüntüleme yapıyoruz.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağını tespit etmek ve onarımı yapmak için en önemli işlerden biride doğru şirketi seçmektir.

Binalarınızın bıraktığı hasarları tamir ettirmek oldukça pahalıya mal oluyor değil mi? Gereksiz masraf ve istenmeyen kirlilikten kurtulmak için tecrübeli, işten anlayan uzmanları bulmakta yarar var.Su tesisatıyla alakalı bir sıkıntı yaşadığınızda çağırdığınız kişinin kırarak kaçağı tespit etmesi ya da tamir ederken başka yeni problemler yaratması istenmeyen bir durumdur.Su tesisatı ve rutubetle ilgili bu problemleri en az hasarla ve ekonomik şekilde gidermenizi sağlayan uzman şirketler var.Tabi sizin de bu şirketi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar, işte bunlardan bazıları:

Teknoloji:
Şirket,su kaçağını tespit etmek için gerekli olan malzeme ve teknolojik donanıma sahip mi? Sadece bir yöntemle mi çalışılıyor yoksa başka alternatif yöntemler de kullanılıyor mu? Tek kişi ya da kurumsal bir şirketi oluşu bile işteki kaliteyi değiştiriyor.

Garanti:
Su kaçağını doğru tespit edebilmek oldukça önemlidir.Su kaçağı diye yanlış bir noktayı tespit ederse ya da kaçağı hiç bulamazsa bu sıkıntı olur.Dışarıdan belli olmadığı için gizli kalan bu yerleri tespit etmede garanti verilmesi gereklidir.

Su kaçağının tespiti:
Su kaçağının tespiti iki şekilde mümkün olmaktadır: Bunlardan biri; eğitimli, uzman personel, diğeri ise modern ve teknolojik aletler.

Uzman personel:

Kapsamlı bir eğitimden geçtikten sonra güncel bilgilerle ve teknikle donatılmış personel gerek işyeri gerekse konutlarınızdaki su tesisatı probleminizi gidermede yardımcı olacaktır.

Teknolojik aletler; zor gibi görünen tüm su tesisatıyla ilgili problemlerinizi tespit etmede en güvenilir ve modern cihazların kullanılması gereklidir.Doğru bir metod ve cihaz seçimi kısa sürede meseleyi çözmeyi kolaylaştıracaktır.

Bunların dışında ekonomik bir uygulama oluşu da oldukça önem kazandırmaktadır. Hiç bir yere ek tadilat gerektirmeden, kırmaksızın doğru tespit yerlerin onarımı yapılmalı, gereksiz masraflardan kaçınılmalıdır.

Müşterilerin yaşadıkları sıkıntıya göre doğru bir fiyat verilmesi önemlidir ve işi gördükten sonra da değişebilecek fiyatlandırma sebebiyle rastgele bir fiyatlandırma verilmesine gidilmemelidir.

Doğru şirket ve ekiple çalışmak size kısa sürede başarı kazandıracaktır.Hem gayrimenkulunuze gelebilecek zararlardan kurtulmuş olacaksınız, hem de zamandan kazanmış. Gizli su kaçakları dahil her türlü su tesisat problemlerinizi uzman bir ekibin tecrübesine bırakmış olacaksınız.

DUVAR VE HER TÜRLÜ YER DÖŞEMESİ ALTINDAKİ GÖRÜNMEYEN SU BORULARINDA, KAÇAK TESPİT VE ONARIMI

Siz de tesisatla ilgili bir sızıntı olduğunu bilip nerden kaynaklandığını bulamıyorsanız bu bizim işimiz..
Su Kaçağı Tespit Cihazı ve tecrübeli bir ekiple her türlü gizli su sızıntısını tespit edip onarımı yapıyoruz.

Duvarların arkasında olabilir.

– Yer döşemelerinin altında
– Bodrumda, bahçede, çatıda
– Kalorifer borularında
– Isıtma sistemlerinde

Beton ya da asfalt zeminlerde görülebilir.

1. Zemindeki su kaçağı belirtileri

Yer döşemelerinin altındaki borularda sızıntı olabilmektedir.Yer ve duvarlarda çatlaklar görülebilir ki bunlar da bir kaçak olduğunun belirtisidir.Gözlemle fark edemediğiniz ama faturanıza yansıyan fazla tüketim miktarı bunu ele verebilir.Halıların altındaki küf ya da rutubette yine oradan geçen borularda sızıntı olduğunu gösterir.

2. Duvar veya zeminde su kaçağının bulunması

Genellikle duvar ya da zeminde bir kaçak olup olmadığını belirlemek için kırma metodunu kullanırlar.Artık kırmadan da bunu tespit edilmesi ve onarılması mümkündür.Bu yüzden konut ya da iş yerlerinize zarar vermeyin.

Kırmadan Su kaçağı bulma işlemi:

 • Özel elektromanyetik amfi cihazı
 • Elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazı
 • Elektroakustik cihaz gerektirir.

Bir çok iş yeri ve konutta kırmadan su kaçağı tespiti yapılabilir.Kalorifer sisteminde zaten kırmaya gerek yoktur, boruların için kristal bir cihaz salarak da halledilebilir.

Uzman, konusunda bilgili, tecrübeli personel sizi zaman kaybı ve masraftan kurtararak, kısa sürede kaçağı bulur ve onarımını yapar.

Duvarların arkasından geçen borularda bir sızıntı varsa yine uzmanlar;

 • Tuvalet ve banyolarda,
 • Duvarların arkasında,
 • Bahçedeki su tesisatında,
 • Şebeke hattında,
 • Banyo ve tuvaletlere komşu odalarda
 • Çatılardaki rutubete yol açan tüm su kaçaklarını bulup gereğini yapıyorlar.

SU KAÇAĞI BELİRTİLERİ VE BULGULARI

Peki ‘Bende su kaçağı var mıdır? Nasıl anlayabilirim’ diye düşünüyorsanız size birkaç belirti sayabiliriz..

 • Bütün musluklar kapalı iken bile tesisattan bir ses geliyorsa şüphelenin.
 • Harcadığınız su miktarının az olmasına karşın yüklü faturalar ödemek zorunda mı kalıyorsunuz? 30 dk. İçinde sayaç miktarını yazın.Eğer aşırı bir yükleme varsa su kaçağınız olabilir.
 • Duvar ya da zemin fark etmeksizin nem, ıslaklık, rutubet, renk değişikliği bile kaçak olduğunu gösterir.
 • Atık ya da pis su borularında kaçak varsa kötü koku da yayılabilir.
 • Eğer bahçede dışarıdan bir sızıntı varsa da toprağınızda hareketlenme olur.

Eğer siz de bu bulgulardan sonra su kaçağınız olduğunu düşünüyorsanız sorununuzu kusursuz bir şekilde halletmek için bizi arayın.

Doğru bir tespit, tadilat gerek kalmadan yapılan temiz iş ve deneyimli personelle çalışmanın keyfine varın.Para ve zaman tasarrufunuz için bizi tercih edebilirsiniz.Kaliteli ve uygun maliyetli hizmet alıp su tesisatınızla ilgili her türlü sorunu en aza indirmek sizin elinizde..

Kaliteli ve uygun bir iş istiyorsanız biz buradayız.

22 yıl her ne kadar kısa bir süre olsada tesisat sektöründe cidi bir sürede 22 yılın verdiği tecrübe ve deneyimle profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetini prensip edinerek sektörde lider konuma gelmiş bulunmaktayız.

Ev ve İşyerlerinizdeki Su ve Kalörifer Kaçakları Kombi Basınç düşmelerini Almanya üretimli son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden hiçbir yere zarar vermeden su kaçağı tespitlerini yaparak bilgisayarlı sistemlerle su kaçağınızın yerini noktasal olarak tespit ediyor ve tamiratini garantili sorunsuz olarak yapıyoruz.

Mutfak ve Banyo Tadilatları, Su ve Kalörifer Kaçagı, Su Sızıntısı, pis su tıkanıklıkları, kanal açma, tamirat ve tadilat İşlerinizde kesin ve garantili çözüm.

Kalorifer Kombi Petek Temizleme 
Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azaltmak, tüm tesisat elemanlarının ömrünü uzatmak ve konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makinamız ile tesisatınızı temizliyoruz. Paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldıran Nötralize özel ilaç ile tesisatınızın bakımını yapıyoruz. Tesisat Yıkama bu bakım sayesinde kombi filtreleri de temizlenerek, sisteminizin tamamı koruma altına alınmış oluyor.

Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi ile kaliteyi birleştirmektedir. Özel Makina ve Kimyasal ilaçlar ile yaptığımız temizlik işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır, unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve tesisatınız daha yüksek performans ve daha düşük yakıt tüketimi ile hem cebinizi hem sağlığınızı koruyacaktır.

 • Isınma sorunlarınız varsa, iyi ısınamıyorsanız,
 • Radyatörleriniz beklediğiniz ısıyı vermiyorsa,
 • Radyatörlerin üstü ısınıp alt kısımları ısınmıyorsa,
 • Dereceyi yükselttiğiniz halde ısınamıyorsanız,
 • Ödediğiniz doğalgaz faturasının, ısınma derecenize göre fazla olduğunu yada
 • Ödediğiniz doğalgaz faturasına göre ısınma konforunuzun düşük olduğunu düşünüyorsanız

İşte Sebepler

 • Yıllarca kullandığınız tesisat ve radyatörlerinizde kimyasal yıkama yaptırmadıysanız.
 • Yıllarca merkezi sistem ( kömür-fuel oil ) ısıtmada kullandığınız radyatörleri
 • değiştirmeden kombi ile ısıtmada da kullanmaya devam ediyorsanız.
 • Kombi eşanjör-boru ve radyatörleriniz kireç,kışır katmanlara tıkanmış, yerden ısıtma sisteminizdeki plastik borularda aşırı çamurlaşma olmuştur.
 • Unutulmamalı ki 1 mm’lik kireç, kışır tabakası yaklaşık %7-8 oranında verimlilik kaybına neden olur.
 • Kombi ve tesisatınızda, kullanım yılında, kullanılan suyun sertlik derecesine bağlı olarak sisteminizde oluşmuş kireç ve katmanlar sizin her yıl yaklaşık %30’lara varabilecek oranlarda fazla fatura ödemenize neden olur.
 • Makine sisteme bağlanması çok kolaydır, bütün peteklerin sökülmesi gerekmez eviniz pislenmeden ve çok kısa sürede petekleriniz ilk gün ki verimliliğine ulaşır.
 • Tesisat yıkamada yaptığımız işlemler

Makinanın sisteme bağlanması

 • Sistemin büyüklüğüne ve petek adedine göre kimyasal ilacın makinaya koyulması.
 • Makinanın çalıştırılıp sistemin kimyasal ile yıkanması
 • Yıkamadan sonra kimyasal ilacın ve tesisatta bulunan pisliğin tahliyesi
 • Kimyasal ilacın sistemden tam olarak sökülmesi için nötralize kimyasal ilaç ile tekrar yıkanması.
 • Kombi alt filtrelerinin temizlenmesi
 • Tüm panel radyatörlerin havasının alınması ve reglaj ayarlarının yapılması
 • Kombinin çalıştırılıp sistemin ısıtılması’dır.
 • Müşterilerine değer veren firmamız son ve Alman Teknolojisi cihazlarla su kaçağı tespiti ve tesisatcılıkta Türkiye´de bir ilki gerçekleştirerek ; “Kırma ve Dökemeden Kaçakları Tespit Edip Arızaları Gidermektedir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir